Протестувальники закидали Офіс президента дрібницею і рушили далі

PavlovskyNews

Протестувальники вільно пройшли під Офіс президента, попри оточення

Попри оточення, протестувальники вільно пройшли під Офіс президента, де закидали будівлю дрібницею. Про це повідомляє "Политика Страны".

Зазначається, що після цього колона попрямувала до вулиці Лютеранська. Куди вони йдуть далі - самі учасники ходи не знають. 

Організатори заявляють, що конкретної локації немає, люди просто пройдуть колоною в урядовому кварталі. Стаціонарної акції на Банковій вже немає, всі проходять повз Офіс президента і йдуть.

Зазначимо, що акція протесту почалася на Майдані Незалежності. Організатори встановили сцену і звукову апаратуру. На сцені проходили виступи громадських активістів, учасників Революції Гідності, організаторів.

Новини на тему: "Сюрприз" в Раді і протест за тисячу гривень. Що відомо про можливий держпереворот в Україні і як йому готуються протистояти

Нагадаємо, 26 листопада, президент Володимир Зеленський під час пресмарафону заявив, що в Україні готують державний переворот, який може відбутися вже 1-го грудня. Він зазначив, що у війну проти України планують втягнути бізнесмена Ріната Ахметова.

Своєю чергою, Ахметов заявив, що інформація про втягування його в державний переворот - це неправда. Бізнесмен обурився словами президента.

Згодом Служба безпеки України почала розслідування підготовки державного перевороту.