РНБО вистачить голосів для санкцій проти Порошенка у разі подання, - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов

Фото з відкритих джерел

За його словами, наразі подань про їх запровадження не надходило

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що члени РНБО підтримають рішення про застосування персональних санкцій щодо експрезидента України та народного депутата Петра Порошенка, якщо відповідні подання надійдуть до Апарату РНБО. Про це йшлося в його брифінгу.

"Якщо відповідні документи будуть надіслані в Апарат Ради нацбезпеки і оборони від тих інституцій, які мають на це право, а їх п’ять, ми обов’язково ці питання розглянемо, винесемо їх на засідання Ради нацбезпеки і оборони, тому що по-іншому ми працювати не можемо. Якщо у нас є відповідні подання, ми маємо з ними обов’язково вийти на засідання. Чи будуть ухвалювати рішення, це залежить від членів Ради нацбезпеки і оборони. Звертаю увагу, що для того, щоб рішення було ухвалено, потрібно дві третини голосів. Якщо такі документи з’являться, я думаю, що таких голосів буде більше ніж достатньо", - зазначив Данілов.

При цьому він наголосив, що наразі подань про запровадження санкцій проти Порошенка до Апарату РНБО не надходило.

"Чи з’являться вони завтра, це залежить від тих органів, які мають відповідні документи до нас подати", - додав секретар відомства.

Новини за темою: Печерський суд не отримував клопотання про запобіжний захід щодо Порошенка

Нагадаємо, що 20 грудня колишньому президенту України, народному депутату Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді за поставки вугілля з ОРДЛО у 2014-2015 роках.

Пізніше, за інформацією ЗМІ, Печерський районний суд Києва дав згоду на затримання експрезидента.

А Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу Петру Порошенку у вигляді арешту з можливістю внесення застави в розмірі 1 млрд грн.