Росія розпочала перевірку боєготовності й в ОРДЛО, - розвідка

Reuters

Військові виведені на полігони для занять із тактичної, інженерної та вогневої підготовки

Росія розпочала перевірку бойової готовності військ і в окремих районах Донецької і Луганської областей. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони в Facebook.

"Командування ЗС РФ продовжує посилювати контроль стану справ у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. З початку поточного тижня комісією 8 армії Південного військового округу ЗС РФ розпочато масштабну перевірку бойової та мобілізаційної готовності 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що військові виведені на полігони для занять із тактичної, інженерної та вогневої підготовки, зокрема з проведенням стрільб екіпажами танків і бойових машин, артилерійськими та мінометними розрахунками. Також перевіряються запаси та умови зберігання зброї, боєприпасів і військової техніки.

Новини за темою: НЗФ на Донбасі приводять війська у бойову готовність, - розвідка

Раніше повідомлялося, що в Російській Федерації проводиться раптова перевірка бойової готовності військ Східного військового округу. Передбачається, що особливу увагу буде приділено можливості перевезення військ у встановлені терміни.