У Дніпропетровській області на хабарі впіймали керівника управління Держпродспоживслужби

Національна поліція

За свої "послуги" посадовець просив 26 тис. грн

У Дніпропетровській області на хабарі впіймали керівника одного з міських управлінь Держпродспоживслужби. Посадовець обіцяв підприємцю посприяти в отриманні експлуатаційного дозволу на переробку неїстівних продуктів тваринного походження. Про це повідомляє Національна поліція.

За свої "послуги" посадовець просив 26 тис. грн. 

"За вказану суму керівник одного з міських управлінь обіцяв підприємцю посприяти в отриманні експлуатаційного дозволу на переробку неїстівних продуктів тваринного походження. А саме: інспектування потужностей (об'єктів) з метою встановлення їх відповідності технічним регламентам та вплив на посадових осіб облуправління Держпродспоживслужби задля позитивного прийняття ними рішення", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтями "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою" та "Зловживання впливом".

Новини за темою: Нігерієць хотів дати прикордонникам 300 доларів хабаря задля вивчення в Одесі української мови

Раніше повідомлялося, що на Київщині затримали майора поліції, який вимагав у чоловіка хабара за повернення йому вилученого автомобіля та звільнення від кримінальної відповідальності за фактом скоєної ДТП.