У Харкові протестують Студенти проти рішення МВФ про приєднання ХНУСА до ХНУМГ ім. Бекетова

Фото з відкритих джерел

Студенти вважають, що рішення приймалося не за результатом діалогу зі студентами

У Харкові студенти вийшли на мітинг через рішення Міжнародного валютного фонду про приєднання Харківського національного університету будівництва та архітектури до Національного університету міського господарства ім. А. М. Бекетова. Про це повідомляють VESTI.

Ці два вузи є одними з найбільших в регіоні. Однак, на думку студентів, рішення про їх об'єднання приймалося не за результатом діалогу зі студентами і викладачами, а під впливом МВФ. 

Як відомо, цього року навесні МВФ виділив 200 млн доларів на аудит університетів. Тоді в уряді заявляли, що в їхніх планах не ліквідація навчальних закладів, а укрупнення університетів. Варто відзначити, що студенти і педагоги це рішення не підтримували. 

Новини за темою: Вартість проїзного для студентів у Києві буде вища за розмір стипендії

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну в лютому-березні наступного року для другого перегляду траншу. За результатами перегляду очікується транш в 700 млн дол.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що Міжнародний валютний фонд передасть Україні 2,7 млрд доларів. Їх планують витратити на соціальні та інвестиційні цілі.