У Хмельницькому через отруєння дітей в аквапарку відкрили кримінальну справу

Фото з відкритих джерел

Після відпочинку у аквапарку стало зле щонайменше 16 дітям

У Хмельницькому в місцевому аквапарку отруїлися діти. Правоохоронці розпочали розслідування за фактом інгаляційного отруєння. Про це повідомляє поліція Хмельницької області

"Ввечері 10 січня до поліції Вінниччини надійшло повідомлення про масове отруєння дітей з Вінницької області, які 5 січня відвідували аквапарк у Хмельницькому. За попередньою інформацією, після відпочинку в аквапарку за місцем проживання до лікарні звернулися 16 дітей, які після огляду та надання допомоги були відпущені додому", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням". 

Винним у цьому загрожує штраф, арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох місяців.

Новини за темою: У Запоріжжі жінка померла від отруєння невідомою речовиною

Нагадаємо, діти отруїлися парами хлору. Серед постраждалих діти віком від 2 до 7 років. У постраждалих з'явилися кашель, сльозотеча та задишка різного ступеня важкості. За попередніми даними діти отруїлися через перевищення допустимого часу безперервного перебування у приміщеннях, де застосовуються речовини для дезінфекції.