У Києві загинув монтажник внаслідок падіння в шахту ліфту

Державна служба України з питань праці

ГУ Держпраці вживає заходів щодо створення спеціальної комісії та проведення розслідування нещасного випадку

У четвер, 2 грудня, у Києві на будівельному майданчику ЖК "Оберіг-2" у Дарницькому районі внаслідок нещасного випадку загинув робітник. Про це повідомляє Державна служба України з питань праці.

"За попередньою інформацією, під час монтажних робіт, робітник впав з машинного відділення у шахту ліфта на дах ліфта, що стояв на першому поверсі. Потерпілий, 1963 р.н., працював на підприємстві за договором ЦПХ, отримав травми не сумісні із життям", - йдеться в повідомленні.

ГУ Держпраці в Київській області наразі вживає заходів щодо створення спеціальної комісії та проведення розслідування нещасного випадку зі смертельними наслідками.

Новини за темою: У Івано-Франківській області в аварії загинув чоловік, ще четверо травмовані

Ранішеповідомлялося, що у Кривому Розі на шахті одного з металургійних виробництв стався обвал породи, в результаті цього загинув прохідник. Як зазначається, під час виконання робіт 50-річного чоловіка накрило уламками руди. Він загинув на місці через травми.

Нагадаємо, у вівторок, 30 листопада, у Харківській області, на території Великобурлуцької ОТГ у селі Новий Бурлук Куп'янського району сильний вітер повалив дерева, одне з яких вбило жінку, яка перебувала у дворі.