У Торецьку припинять водопостачання, на водогоні виявили пошкодження

Водогін Горлівка – Торецьк Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Постачання води відновлять лише після завершення ремонтних робіт

У Донецькій області на водогоні Горлівка – Торецьк виявили декілька поривів. У зв'язку з цим, 15 січня припинять водопостачання у Торецьку. Про це повідомляє Торецька міська військово-цивільна адміністрація

Слід зазначити, що ремонт трубопроводу будуть здійснювати лише у випадку дотримання "режиму тиші". Постачання води відновлять лише після завершення ремонтних робіт. 

До усунення аварійної ситуації затверджено графік підвозу та роздачі води. 

"У зв'язку із ситуацією, що склалася, просимо населення не робити розбір води із системи теплопостачання. Про перебіг ремонтних робіт буде повідомлено додатково", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Аварія у Донецькій області: Фахівці знайшли чотири прориви на водогоні "Горлівка-Торецьк" і вилучили гранату

Раніше повідомлялося, через аварію на водогоні Горлівка – Донецьк 27 грудня у Торецьку оголосили надзвичайну ситуацію. Згідно з повідомленням, аварія на водогоні сталась 25 грудня. У тимчасово непідконтрольній Горлівці на фільтрувальній станції відключилось електропостачання. 26 грудня були проведені ремонтні роботи, але обсяг води, що надходить до Торецька, не збільшився.