Українські військові провели тренування із протиповітряної оборони біля Криму

ЗРК "Оса-АКМ" Генеральний штаб ЗСУ

До навчань залучили комплекс "Оса-АКМ"

Підрозділи протиповітряної оборони угруповання військ "Південь" провели на Херсонщині тренування розрахунків зенітних ракетних комплексів. Про це повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ в Фейсбуці.

Зазначається, що комплекс "Оса-АКМ" призначений для прикриття сил і засобів наших підрозділів у всіх видах бойових дій. Він залишається "грізним та потужним" автоматизованим військовим зенітно-ракетним комплексом.

Серед потенційних цілей "Оси" - ворожі безпілотники, гелікоптери, літаки та наземна техніка ворога.

"ЗРК "Оса-АКМ" має хорошу прохідність і може долати водні перешкоди вплав, має високі вогневі можливості і дозволяє знищувати різні цілі на відстані до 10 кілометрів, при цьому ціль можна виявити на віддаленні до 45 кілометрів. Тому саме для цього ми тренуємо особовий склад підрозділів протиповітряної оборони, бо маємо бути готові до будь-яких можливих дій противника на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим", - висловився офіцер угруповання військ "Південь" Олександр Рабчевський.

Новини за темою: Росія почала навчання біля кордонів з Україною

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони України Олексій Резніков підписав указ, яким затвердив план навчання військовослужбовців. Документом передбачено, що цьогоріч на навчання будуть направлені 167 військовослужбовців та працівників ЗСУ до 13 країн.