В Одесі повідомили про замінування торгових центрів: Правоохоронці шукають вибухівку

ТСН

На місця подій скеровані слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції, спеціалісти-вибухотехніки та кінологи

Сьогодні, 12 січня, до поліції надійшло повідомлення про замінування торгових центрів у місті Одеса. Правоохоронці шукають вибухівку. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Одеської області.

Зазначається, що з метою перевірки вказаної інформації на місця подій скеровані слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції, спеціалісти-вибухотехніки та кінологи. Вибухівку шукають у місцевих торгових центрах.

Новини за темою: У Києві повідомили про "замінування" всіх шкіл: Правоохоронці проводять перевірку

Нагадаємо, сьогодні, 12 січня, до поліції міста Черкаси надійшло анонімне повідомлення про те, що школи міста заміновані. Слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, кінологи, працівники Управління патрульної поліції та батальйону поліції особливого призначення перевіряють навчальні заклади.

А вчора, 11 січня, правоохоронці перевіряли повідомлення про "замінування" всіх шкіл у Києві. При цьому правоохоронці зазначили, що повідомлення до Служби безпеки надійшло близько 11:00. Всього в Києві 495 закладів загальної середньої освіти.

Раніше, 10 листопада, невідомі повідомляли про загрозу вибуху в міжнародному аеропорту Одеси. Тоді інформація не підтвердилася. Згодом Міжнародний аеропорт Одеси евакуювали через ще одне повідомлення про замінування.

Також 10 листопада повідомлення про замінування надходило до "Укрзалізниці". У зв'язку з цим роботу Центрального і Південного залізничних вокзалів, а також Дарницького вокзалу в Києві тимчасово обмежували.