В Одесі "замінували" центральну ялинку, поліція шукає вибухівку

Ялинка в Одесі

Фото з відкритих джерел

На місце події скеровані слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, спеціалісти-вибухотехніки та кінологи

Сьогодні, 12 січня, до поліції надійшло повідомлення про "мінування" ялинки в центрі Одеси на вулиці Дерибасівській, 1. Одеські поліцейські перевіряють інформацію. Про це повідомляє пресцентр Національної поліції Одеської області.

Зазначається, що на місце події скеровані слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, спеціалісти-вибухотехніки та кінологи.

Новини за темою: У Києві не знайшли вибухівки на станціях метро, їхню роботу відновили

Нагадаємо, сьогодні, 12 січня, до поліції надійшло повідомлення про замінування торгових центрів у місті Одеса. Зазначається, що з метою перевірки вказаної інформації на місця подій були скеровані слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції, спеціалісти-вибухотехніки та кінологи. Вибухівку шукали у місцевих торгових центрах.

Також сьогодні, 12 січня, до поліції міста Черкаси надійшло анонімне повідомлення про те, що школи міста заміновані. Повідомлялося, що слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, кінологи, працівники Управління патрульної поліції та батальйону поліції особливого призначення перевіряють навчальні заклади.

Згодом у Львові повідомили про замінування всіх шкіл. Повідомлялося, що поліцейські обстежують приміщення навчальних закладів та прилеглі території, проводиться евакуація.

Пізніше у Києві "замінували" чотири станції метрополітену - "Площа Льва Толстого", "Палац спорту", "Театральна" та "Вокзальна". Всі станції метро були зачинені на вхід та вихід.