В Україні продовжилася хвиля "замінувань": У низці міст шукають вибухівку в ТРЦ

Водночас сьогодні на електронну адресу поліції Хмельницької області надійшло повідомлення про замінування школи

Фото з відкритих джерел

У Черкасах, Херсоні та Луганській області повідомили про замінування всіх торговельно-розважальних центрів. Наразі правоохоронці перевіряють цю інформацію. Про це повідомили у поліції цих областей.

"До поліції Черкас надійшло анонімне повідомлення про те, що усі торгові центи міста заміновано. Наразі правоохоронці ретельно обстежують будівлі та прилеглі до них території на предмет виявлення вибухонебезпечних речовин чи предметів", - йдеться в повідомленні.

Також поліцейські проводять евакуацію відвідувачів та працівників ТРЦ у Черкасах. 

Окрім того, до поліції Херсонщини надійшло анонімне повідомлення про те, що заміновано торговельні центри Херсона. Правоохоронці також обстежують будівлі та прилеглі до них території.

У поліції Луганської області також заявили про інформацію щодо перевірки замінування торговельних центрів. "Сьогодні, 13 січня, о 09:40 до поліції надійшла анонімна інформація про замінування торговельних центрів", - йдеться в повідомленні поліції.

Водночас сьогодні, 13 січня, близько 9:18 на електронну адресу поліції Хмельницької області надійшло повідомлення про замінування школи № 6. "На місце події невідкладно виїхали працівники усіх екстрених служб. Правоохоронці оточили район можливої небезпеки, евакуювали учнів, вчителів та працівників школи", - повідомили у поліції.

Нагадаємо, нещодавно голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що за добу до Національної поліції надійшло 9 неправдивих повідомлень про замінування 600 об'єктів у різних містах України. Як зазначив Клименко, правоохоронці реагують на кожне повідомлення про замінування, оскільки безпека громадян на першому місці.