Новини » Події Читать эту новость на русском

Вбивство журналіста Шеремета: З Антоненка зняли електронний браслет

Суд відклав розгляд цієї справи до 21 січня

Андрій Антоненко

 
Фото з відкритих джерел

Шевченківський районний суд Києва продовжив строк дії запобіжного заходу обвинуваченому у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, ветерана АТО Андрія Антоненка у вигляді нічного домашнього арешту до 24 лютого, але при цьому зняв з нього електронний браслет. Про це повідомляє "Укрінформ"

Зазначається, що термін дії запобіжного заходу встановили на 2 місяці – до 24 лютого включно. "Продовжити Антоненку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у певний період доби – з 23:00 по 6:00. Строк дії запобіжного заходу встановити 2 місяці – до 24 лютого 2022 року включно", – поінформувала головуюча суддя Оксана Голуб.

У коментарі "Укрінформу" адвокат Антоненка Дмитро Круговий уточнив, що суд зняв з Антоненка електронний засіб контролю і змінив йому місце відбування домашнього арешту, оскільки, за словами захисника, Антоненко змінив місце проживання.

Окрім того, під час засідання суд продовжив нічний домашній арешт Юлії Кузьменко, яка також проходить обвинуваченою у цій справі. Строк дії нового запобіжного заходу – до 24 лютого. Також суд продовжив строк дії обов'язків для ще однієї обвинуваченої по цій справі – Яни Дугарь (до 24 лютого).

Після цього суд відклав розгляд цієї справи до 21 січня.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві унаслідок підриву автомобіля. 12 грудня 2019 року тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання лікаря та волонтера Юлії Кузьменко, медсестри парашутно-десантного батальйону Яни Дугарь та ветерана АТО Андрія Антоненка. Усім їм було повідомлено про підозру у вбивстві. У вересні 2020 року обвинувальний акт щодо вище згаданих осіб направили до суду.

За даними слідства, Кузьменко й Антоненко можуть бути ідентифіковані як ті особи, які задокументовані на відеозаписах камер CCTV на місці подій в ніч перед вбивством. Слідчі переконані, що підозрювані встановили вибуховий пристрій в автомобілі Олени Притули, де знаходився Павло Шеремет. 

Новини за темою: Антоненко розповів, що у СІЗО у нього почали випадати зуби

31 березня Шевченківський районний суд Києва залишив Андрія Антоненка під вартою до 21 травня. Однак наприкінці квітня його відпустили із СІЗО та відправили під цілодобовий домашній арешт.

27 вересня Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід обвинувачуваному у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку із цілодобового на нічний домашній арешт