Янукович подав ще один позов до ОАСК: Чого вимагає

Колишній президент України Віктор Янукович

Фото з відкритих джерел

Він вимагає визнати у ВР відсутності повноважень позбавляти звання президента в інший спосіб, окрім як шляхом імпічменту

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив ще одне провадження за позовом експрезидента Віктора Януковича. Про це повідомляє Telegram-канал представниці Верховної Ради в Конституційному суді Ольги Совгирі.

"Янукович В. Ф. подав до ОАСК ще один позов проти Верховної Ради, у якому вимагає визнати відсутність у Верховної Ради повноважень позбавляти звання президента України у спосіб інший, окрім як шляхом імпічменту", – написала вона.

За її словами, Окружний адміністративний суд м. Києва вже відкрив провадження у цій справі і призначив справу до розгляду у порядку спрощеного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання.

"Тобто рішення суду за цим позовом може бути ухвалено практично у будь-який момент", – уточнила Совгиря.

Новини за темою: КАС повернув скаргу Януковича і справу про держзраду до суду першої інстанції

Раніше повідомлялося, що Окружний адміністративний суд м. Києва відкрив провадження за позовом Віктора Януковича до Верховної Ради у спорі щодо визнання факту його самоусунення від здійснення конституційних повноважень президента України.