За останню добу ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 335 порушень "режиму тиші"

ОБСЄ

Фото з відкритих джерел

Зокрема 113 з них були пов’язані з проведенням навчань із бойовою стрільбою за межами зони безпеки

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі протягом 12 січня зафіксувала на Донбасі 335 порушень режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань. Про це йшлося у щоденному звіті Місії.

Як зазначається, у Донецькій області СММ зафіксувала 187 порушень перемир’я, зокрема 94 вибухи. За попередній звітний період було виявлено 197 порушень.

При цьому, у Луганській області ОБСЄ зафіксувала 148 порушень режиму припинення вогню (зокрема 95 вибухів); 113 із них, за оцінкою, були пов’язані з проведенням навчань із бойовою стрільбою за межами зони безпеки. За попередній звітний період в області було виявлено 105 порушень.

Також спостерігачі зафіксували одне порушення "режиму тиші" й бачили одну людину в межах ділянки розведення в районі Петрівського.

Так, СММ і далі спостерігала за ситуацією з цивільним населенням, зокрема на п’яти КПВВ та чотирьох відповідних блокпостах незаконних збройних формувань у Донецькій та Луганській областях.

Водночас БПЛА Місії зазнавали впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, внаслідок глушіння та ймовірного глушіння).

Новини за темою: Новий глава ОБСЄ свій перший закордонний візит на посаді здійснить на Донбас

Нагадаємо, що раніше двоє українських військових, 51 та 23 років, які підірвались на невідомому вибуховому пристрої 10 січня на Донбасі, були родом із Дніпра.

Як відомо, загинули військовослужбовці 25 окремої Січеславської повітряно-десантної бригади, лейтенант Ілля Супрун, 23 роки, та старший солдат Петренко Валерій, 51 рік.