Зґвалтували та обікрали: У Київській області засудили двох чоловіків

Фото з відкритих джерел

Один зі зловмисників був хворий ВІЛ-інфекцією

У Київській області двох місцевих жителів засудили за сексуальне насильство та розбійний напад. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура

У лютому 2020 року у Білій Церкві двоє п'яних чоловіків напали на перехожу, яку поранили та зґвалтували.

"Один з них підійшов до жінки, схопив її за шию, завдав три удари ножем в область тулуба та почав вимагати віддати йому особисті речі. Після цього нападник повалив її на землю, почав душити і, достовірно знаючи про те, що він хворий на ВІЛ-інфекцію, зґвалтував жінку. Тим часом його спільник забрав у потерпілої мобільний телефон і годинник. Крім того, співучасник нападу вчинив щодо потерпілої насильницькі дії сексуального характеру", - йдеться у повідомленні.

Фігурантів справи засудили до 7 та 9 років за ґратами. Одного визнали винним у сексуальному насильстві та розбійному нападі, а іншого - у свідомому поставленні іншої особи у небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини, зґвалтування та розбійному нападі. 

Крім того, згідно з вироком, засуджені мають сплатити понад 450 тис. грн матеріальної та моральної шкоди.

Новини за темою: У Черкаській області в новорічну ніч зґвалтували 15-річну дівчинку

Нещодавно у Київській області чоловік отримав 15 років ув’язнення за зґвалтування 8-річної доньки своєї знайомої. Все відбувалося на очах 5-річного брата дитини.