Біатлон: Підручний вперше в сезоні фінішував у десятці кращих на Кубку світу

Перемогу в спринті в Рупольдингу здобув француз Кантен Фійон-Має, на другому місці Бенедікт Долль з Німеччини, третій - білорус Антон Смольський

Портал xsport.ua

У німецькому Рупольдингу відбулася чоловіча спринтерська гонка у рамках 6-го етапу Кубка світу з біатлону сезону-2021/2022. Вперше у сезоні український біатлоніст фінішував у десятці найкращих. Про це повідомляє портал "Український біатлон".

У топ-10 на Кубку світу пробився капітан збірної України Дмитро Підручний. Попри штрафне коло Дмитру вдалося посісти сьоме місце. Це найкращий результат сезону серед представників чоловічої та жіночої команд України в особистих гонках.

На відміну від жіночої команди, чоловіча збірна України потужно виступила у спринті, адже відразу четверо представників фінішували у заліковій зоні.

Новини за темою: Фінішували третіми: Україна здобула першу медаль на Кубку світу з біатлону в естафеті

Найкращий особистий результат у кар'єрі продемонстрував Богдан Цимбал. З одним штрафним колом українець посів 17-е місце. У топ-30 фінішували Артем Прима й Антон Дудченко.

Невдалим спринт виявився тільки для Артема Тищенка, який зіпсував собі гонку двома промахами. Він єдиний зі збірної України, хто не відібрався у недільну гонку переслідування.

Четверту перемогу в сезоні здобув лідер загального заліку француз Кантен Фійон-Має. Для Кантена це вже четверте "золото" в сезоні. До цього Фійон-Має виграв три гонки переслідування.

Найближчим переслідувачем француза став Бенедікт Долль з Німеччини. Він програв своєму опоненту 7 секунд та здобув срібло. Третє місце на подіумі дісталося білорусу Антону Смольському.

Новини за темою: Біатлон: Україна фінішувала на 10-му місці у змішаній естафеті

Нагадаємо, старший тренер жіночої збірної України Олександр Кравченко отримав позитивний результат COVID-тесту.