Біатлон: В Оберхофі відбулась перша гонка року, українці потрапили до топ-30

Фото з відкритих джерел

У німецькому Оберхофі відбулася перша біатлонна гонка Кубка світу в 2022 році - чоловічий спринт. У залікову зону потрапили двоє українців - Богдан Цимбал (19-е місце) і Антон Дудченко (26). Про це повідомляє портал "Український біатлон".

Гонка проходила при досить складних погодних умовах-крім снігопаду на вогневих рубежах спостерігався сильний вітер. У підсумку лише 5 з 108 стартували біатлоністів змогли відстрілятися на нуль.

Кращим серед українців став Богдан Цимбал, який допустив лише один промах. У підсумку він показав 19-й результат і заробив 22 очки в залік Кубка світу. Також у залікову зону потрапив Антон Дудченко. У нього також один промах і 26 місце, що дало 15 балів.

Дмитро Підручний, Артем Прима і Тарас Лесюк допустили по 4 промахи. При цьому Підручний зміг зайняти місце в топ - 60 і пробитися в гонку-переслідування - у нього 44-й результат. Прима і Лесюк завершили гонку з 66-м і 76-м місцем відповідно.

Перемогу в спринті здобув росіянин Олександр Логінов, друге місце у француза Емільєна Жаклена, третій - норвежець Стурла Легрейд.

Лідером чоловічого заліку Кубка світу залишається Емільєн Жаклен із 425 балами. Найкращим серед українців є Дмитро Підручний - 32-е місце та 108 очок.

Новини за темою: Тимчасово відсторонили від змагань: Український біатлоніст попався на вживанні допінгу

Нагадаємо, сьомий етап Кубка світу з біатлону перед Олімпійськими іграми-2022 пройде в італійському Антгольці без глядачів.