Біатлон: Збірна України стала дев'ятою в жіночій естафеті шостого етапу Кубка світу

Впевнену перемогу в естафеті здобула Франція, друге місце у Швеції, треті - росіянки

Фото з відкритих джерел

У німецькому Рупольдингу відбулася жіноча естафета шостого етапу біатлонного Кубка світу. Україна після провального першого етапу змогла поліпшити позиції, але фінішувала лише дев'ятою. Про це повідомляє портал "Український біатлон".

Стартували українки не кращим чином-після першого етапу, на якому за нашу збірну бігла Ірина Петренко, Україна була лише 21-ю.

На другому етапі Україну представляла Юлія Джима і вона змогла відіграти відразу сім позицій.

Валентина Семеренко на третьому етапі, хоч і використовувала відразу два додаткових патрони, але на передачі передала естафету десятою.

Новини за темою: Тренер збірної України з біатлону отримав позитивний тест на коронавірус

На заключному етапі Анастасії Меркушеної також вдалося підняти "жовто-синіх" на одну позицію, проте зачепитися хоча б за квіткову церемонію (туди потрапляють топ-6 команд) не змогла - Україна фінішувала на дев'ятому місці.

Впевнену перемогу в естафеті здобула Франція, яка, на відміну від інших команд, була представлена своєю основою. Друге місце у Швеції, треті - росіянки.

Зазначимо, в України на шостому етапі Кубка світу відсутній капітан жіночої команди Олена Білосюк (Підгрушна), яка продовжує набирати форму напередодні Олімпійських ігор.

Новини за темою: Фінішували третіми: Україна здобула першу медаль на Кубку світу з біатлону в естафеті

Нагадаємо, у четвер, 13 січня, у німецькому Рупольдингу відбулася чоловіча спринтерська гонка у рамках 6-го етапу Кубка світу з біатлону сезону-2021/2022. Вперше у сезоні український біатлоніст фінішував у десятці найкращих.