Фінішували третіми: Україна здобула першу медаль на Кубку світу з біатлону в естафеті

Федерація біатлону України

Перемогу здобула Росія, другими стали австрійці

У німецькому Оберхофі в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону відбулася перша в сезоні одиночна змішана естафета. Україна фінішувала третьою. За нашу команду виступили Артем Тищенко і Дарина Блашко. Про це йдеться в матеріалі "РБК-Україна".

Повідомляється, що після першого етапу Україна була восьмою. Але Дарина Блашко чудово відпрацювала свій етап, ставши найкращою серед усіх учасниць, і передала повторну естафету Тищенку на другій позиції.

Артем Тищенко також непогано провів третій етап, зберігши позицію у топ-3. Блашко позицію не втратила та фінішувала третьою.

Зазначається, що це перша медаль українців у нинішньому біатлонному сезоні. Перемогу здобула Росія, другими стали австрійці.

Новини за темою: Біатлон: Україна фінішувала на 10-му місці у змішаній естафеті

Нагадаємо, 7 січня у німецькому Оберхофі відбулася перша біатлонна гонка Кубка світу у 2022 році - чоловічий спринт. У залікову зону потрапили двоє українців.

Також ми писали, що у німецькому Оберхофі відбулася жіноча спринтерська гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Відразу три українки фінішували в топ-40. Перемогу в спринті здобула норвежка Марті Ольсбю Ройселанд. Друге місце у білоруски Анни Сола, третя – француженка Жюлья Симон.