Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Футбол: Україна посіла 15 сходинку рейтингу УЄФА серед жіночих клубів за підсумками року

Рейтинг формує представництво країн у Лізі чемпіонів УЄФА серед жінок. Цього року участь у турнірі від України брав харківський "Житлобуд-1"

Фото з відкритих джерел

У клубному жіночому рейтингу Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Україна минулого року посідала 22-е місце, а цьогоріч досягла істотного прогресу. За підсумками 2021 року Україна посіла 15 сходинку рейтингу. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ

"Союз європейських футбольних асоціацій оприлюднив єврокубковий рейтинг жіночих команд на кінець 2021 року. Україна, яка минулого року посідала 22-е місце, цьогоріч досягла істотного прогресу. Нині вона розташовується на 15-й сходинці реєстру", - йдеться в повідомленні.

Додамо, що рейтинг формує представництво країн у Лізі чемпіонів УЄФА серед жінок. Так, цього року участь у турнірі від України брав харківський "Житлобуд-1". Український клуб увійшов до числа 16-ти колективів, які пробилися в перший в історії груповий етап жіночої ЛЧ. У групі разом із "Реалом", "ПСЖ" та "Брейдабліком" українки посіли третє місце. 

Новини за темою: Футбол: Збірна України завершує рік на 25-й сходинці у рейтингу ФІФА

Нагадаємо, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) підбив підсумки голосування за найкращий гол групового етапу в рамках жіночої Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Так, перше місце в опитуванні посів гол футболістки харківського "Житлобуду-1" Ольги Овдійчук, який вона забила у ворота ісландського "Брейдабліка".