Команда Ломаченка веде переговори про бій із Камбососом

Австралійський боксер Джордж Камбосос Фото з відкритих джерел

Проте головним конкурентом Ломаченка за право битися з Камбососом буде непереможний чемпіон світу за версією WBC Девін Хейні

Австралійський боксер Джордж Камбосос опинився на гребені слави після того, як здобув титули WBC Franchise, WBA Super, IBF і WBO. Зустрітися з австралійцем прагне Василь Ломаченко та ціла низка інших боксерів. Про це повідомляє boxingnews24.

Головним конкурентом Ломаченка за право битися з Камбососом буде непереможний чемпіон світу за версією WBC Девін Хейні. Його промоутер з компанії Matchroom Boxing Едді Хірн розповів, що веде переговори з командою Камбососа про бій.

"Ми ведемо переговори з Камбососом. Є варіанти з приводу бою Хейні – Камбосос. Я вважаю, що це єдиний бій, який потрібний зараз легкій вазі", – сказав Хірн.

Промоутер готовий організувати поєдинок в Австралії, США та навіть на Близькому Сході, звідки надійшла відповідна пропозиція. Ймовірно, йдеться про ОАЕ.

Та паралельно з Хірном бій проти Камбососа обговорює і команда Ломаченка. Промоутер заявив, що представники українця з Top Rank спілкуються з Камбососом.

"Але я знаю, що промоутери Ломаченка із TopRank теж ведуть переговори з Камбососом. Мені здається, Хейні – Камбосос буде чудовим боєм. Має бути саме цей поєдинок", – зазначив промоутер Хейні.

Новини за темою: Ломаченко відреагував на поразку Лопеса і висловився про потенційний поєдинок з Камбососом

Нагадаємо, українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко у 2021 році на двох провели три поєдинки та в усіх здобули перемоги. Завдяки цьому спортсмени увійшли в десятку рейтингу ESPN незалежно від вагової категорії.