"Квіти, які треба поливати": Усик пояснив, чому не підтримує жіночий бокс

Чемпіон світу в суперважкій вазі не є прихильником жіночих контактних видів спорту

Олександр Усик The Ring

Чемпіон світу з боксу за версіями WBA, IBF, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик заявив, що не підтримує жіночий бокс. Відео зі словами Усика розміщене на його власному YouTube-каналі. 

"Я ставлюся до цього не з великим ентузіазмом. Тому що для мене жіноча стать – це квіти, які треба поливати, які мають радувати око, пахнути. Для мене жіночі контактні види спорту не зовсім у пріоритеті", - сказав Усик. 

"Для себе, без спарингів або в якомусь захисному шоломі це чудовий вид спорту. Ми вдома з донькою трохи займаємося, вона б'є по лапах, робить ухиляння і все інше, але це виключно для спорту і здорового способу життя, але в жодному разі не для змагань. Тому що це контактний вид спорту, це жорсткий вид спорту, а жінка і дівчина, на мою думку, це щось м'яке, щось добре, щось світле. Вона стає трохи на бік чоловіка", - зауважив він.

Усик додав, що не буде нікого обманювати та казати, що ставиться до жіночого боксу толерантно.  

"Багато дівчат завдяки якимось таким контактними видами спорту досить добре покращили своє життя, у якомусь матеріальному становищі чи ще якомусь. Світ дуже розвивається і все інше, але я не "за". Не говоритиму, що я толерантний, і нехай так буде. Я просто скажу, що я не за", - сказав спортсмен.

Новини за темою: "Плив у басейні 10 км": Усик розповів, яким було найважче тренування в його житті

Нагадаємо, Олександр Усик незабаром може завершити свою боксерську кар'єру. За словами Усика, остаточне рішення ще не ухвалено, однак у нього вже є план щодо завершення кар'єри.