Китай заборонив футболістам національної збірної робити татуювання

Фото з відкритих джерел

Наявні треба видалити

Футболістам, які грають за національну збірну Китаю, заборонили робити татуювання і порадили видалити ті, які є. Відповідну директиву видало Головне управління спорту країни, повідомляє Insider.

Як зазначається, відтепер набір нових гравців із татуюваннями на національному рівні та в молодіжні команди "суворо заборонено". В управлінні зазначили, що цей крок стане "хорошим прикладом для суспільства".

"В особливих випадках татуювання мають бути закриті під час тренувань та змагань за згодою решти команди", — йдеться в публікації.

Крім нових правил про татуювання, Головне управління спорту додало, що національні команди мають організувати "ідеологічні та політичні просвітницькі заходи", які "укріплять патріотичне виховання гравців".

У середині 2018 року Китай заборонив показувати татуювання на телебаченні та в кіно. Відтоді деякі гравці національної збірної прикривають руки футболками із довгим рукавом (як це робить захисник національної збірної Чжан Лінпену). У китайській культурі до татуювань приписується тавро — у минулому вони використовувалися для таврування злочинців, і татуювання досі повʼязане з організованими злочинними угрупованнями у Східній Азії. Татуювання серед етнічних груп часто вважалося ознакою нецивілізованості. Попри те, що правляча Комуністична партія не схвалює тату, однак вони стають все більш популярними серед молодих китайців.

Новини за темою: Капітан мадридського "Реала" став власником футбольного клубу

Нагадаємо, раніше національна збірна Бельгії з футболу провела незвичайну різдвяну фотосесію. Футболістів одягли для фотографій у новорічні костюми у дитячому стилі.