Українка Джима потрапила в топ-15 гонки-переслідування Кубка світу в біатлоні

фото з відкритих джерел

Юлія Джима показала найкращий результат серед жінок українок

Українська спортсменка Юлія Джима стала найкращою серед українок на гонці-переслідуванні Кубку світу в біатлоні. Вона потрапила у топ-15 спортсменок. Про це повідомляє "РБК-Україна"

Джима перші дві стрільби лежачи допустила по одному промаху на кожному рубежі, а стійку пройшла без промахів. Вона фінішувала 14-ю з відставанням в +1:32,9.

Ще одна українська спортсменка Валентина Семеренко не змогла впоратися зі стріляниною. Вона допустила чотири промахи (0+2+1+1) і фінішувала 54-ю з відставанням в +5:42.

Новини за темою: Російська біатлоністка Дар'я Сідорова буде виступати за збірну України

Перше місце посіла біатлоністка з Норвегії Марте Ольсбу Рейселанн. Вона допустила один промах та пройшла дистанцію за 32:20,6. Друге місце у француженки Анаіс Бескон (0+0+0+0 і +4,8 відставання), третє - у француженки Анаіс Шевальє-Буше (0+0+1+0 і +7).

Юлія Джима заробила 27 залікових очок. Тепер має 41 бал і 26 місце в заліку. Лідером залишається Тереза Хаузер зі 134 балами.