Українські лижні акробати завоювали бронзу на кубку світу

НОК України

Першим став Китай, в другою - Росія

Українські фристайлісти Олександр Абраменко, Дмитро Котовський та Анастасія Новосад зайняли третє місце у змаганнях змішаних команд на етапі кубка світу з лижної акробатики у Фінляндії. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет (НОК) України.

"Українські фристайлісти Олександр Абраменко, Дмитро Котовський та Анастасія Новосад здобули бронзову нагороду у міксті (змішаних команд) на Кубку світу з лижної акробатики", - йдеться у повідомленні.

Переможці у міксті визначалися за сумою виступів трьох спортсменів. Перше місце посіла збірна Китаю (343,24), друге - команда Росії (326,48).

Українська команда набрала 291,55 бала. Новосад зуміла отримати 85,36, Котовський – 88,05, Абраменко – 118,14.

Новини за темою: Українську спортсменку знову визнали найкращою каратисткою у світі

Раніше повідомлялося, що в Японії скасували проведення фіналу Гран-прі з фігурного катання через погіршення епідеміологічної ситуації, викликаного пандемією COVID-19.