Арешт екссудді Миколи Чауса продовжили до лютого

Фото з відкритих джерел

Домашній арешт колишньому судді продовжено до 3 лютого

Вищий антикорупційний суд продовжив запобіжний захід колишньому судді Дніпровського райсуду Києва Миколі Чаусу до 3 лютого. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

"Вищий антикорупційний суд продовжив домашній арешт колишньому судді Дніпровського райсуду Києва [Миколі Чаусу] до 3 лютого", — розповіла речниця САП Ольга Постолюк.

Нагадаємо, не так давно Миколу Чауса, якого кілька місяців вважали викраденим, знайшли в одному із сіл. Пізніше в Національному антикорупційному бюро заявили, що СБУ затримала колишнього суддю, проте протягом дня спецслужба не виходить на зв'язок із НАБУ. У результаті спецназ НАБУ заблокував будівлю СБУ з вимогою віддати їм Чауса.

Згодом стало відомо, що детективи НАБУ затримали Миколу Чауса, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди, в лікарні "Феофанія". На початку серпня екссудді Дніпровського суду Києва Миколі Чаусу обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Новини за темою: ВАКС продовжив цілодобовий домашній арешт екссудді Чаусу

Нещодавно повідомлялося, що колишнього суддю Миколу Чауса госпіталізували через проблеми зі слухом. У зв'язку з цим він не прийшов на засідання Вищого антикорупційного суду.