Чекали, поки вийде сама: У Дніпрі дитина проковтнула паличку від льодяника

Дитячий ендоскопічний центр Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні

Батьки 10 днів чекали, що паличка вийде природним шляхом

У Дніпрі дитина проковтнула паличку від льодяника Chupa Chups. Про це повідомили у дитячому ендоскопічному центрі Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Батьки 10 днів чекали, що паличка вийде природним шляхом. Саме це порадив їм сімейний лікар. 

"Такі бувають смачні чупа-чупси, що хочеться з'їсти їх із паличкою. За рекомендацією сімейного лікаря чекали 10 днів, що паличка вийде природним шляхом. Але дива не відбулося", - йдеться у повідомленні.

Після цього медики зробили дитині діагностичну гастроскопію та видалили паличку ендоскопічно. Паличка була довжиною у вісім сантиметрів.

Новини за темою: У Львівській області однорічна дівчинка проковтнула перстень із гострими краями, лікарі діставали його дві години

Раніше повідомлялося, що у Львові 4-річний хлопчик проковтнув світлодіодну лампочку з гірлянди, вона застрягла в бронхах. Хлопчик почав кашляти і задихатися. Батьки викликали швидку, і його госпіталізували. Чужорідне тіло травмувало слизову оболонку. Медики дістали лампочку за допомогою бронхоскопії, без жодного розрізу. 

У Харкові однорічна дівчинка проковтнула 11 магнітів. Вони з'єдналися між собою в кишечнику й утворили кільце. Через об'єднання магнітів почалася важка хірургічна патологія - непрохідність кишечника. Хірурги провели операцію і дістали магніти.