Через погіршення епідситуації: Відсьогодні Чорногорія посилила правила в'їзду для українців

Фото з відкритих джерел

Оновлені правила діятимуть до 12 січня

Відсьогодні, 2 січня, через погіршення епідеміологічної ситуації у Чорногорії набувають чинності оновлені умови перетину кордону. Вони діятимуть до 12 січня. Про це повідомляє пресслужба посольства України у Чорногорії.

Зазначається, що відтепер в'їзд на територію країни дозволяється за наявності одного з двох документів:

  1. Підтвердження проведення повної вакцинації, за умови, що друга доза вакцини зроблена не пізніше шести місяців до в'їзду;
  2. Підтвердження перенесеної хвороби COVID-19 (позитивний ПЛР або експрес-тест на антиген, який має бути щонайменше 10 днів і щонайбільше 180 днів).

"В обох випадках додатково необхідно мати або негативний ПЛР-тест не старше 72 годин, або експрес-тест на антиген не старше 48 годин. Це означає, що в’їхати в Чорногорію тільки з негативним тестом більше не можна", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Болгарія знову відкрилася для туристів з України: Які умови в'їзду

Нагадаємо, нещодавно Чорногорія змінила умови в’їзду для вакцинованих туристів, обмеживши термін дії COVID-сертифіката. Відтепер термін дії сертифіката про вакцинацію складає лише 6 місяців від дати отримання останньої дози COVID-вакцини. 

Раніше повідомлялося, що уряд Чорногорії закрив дискотеки та нічні клуби на тлі зростання нових випадків коронавірусу. Жива музика може виконуватися на терасах ресторанів, кафе і барів просто неба до опівночі. 

Нагадаємо, 30 жовтня Болгарія внесла Україну до списку країн червоної зони. У зв'язку з цим українцям обмежили в'їзд на територію країни. Також в Болгарії запровадили низку COVID-обмежень