Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Через штам Omicron: Україна посилює правила в'їзду

Мова йде про мандрівників, які прибули з африканських країн

Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров’я уже розробляє заходи для запобігання зараженню громадян України штамом коронавірусу "Омікрон". В країні вводять самоізоляцію при в'їзді. Про це повідомляє Урядовий портал.

"На урядовій нараді в понеділок вранці прийнято рішення не пускати на територію України без проходження самоізоляції осіб, які перебували на території визначених країн Південної Африки більше ніж 7 днів протягом останніх 14 днів. Надалі перелік країн може бути розширений", – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Новини за темою: Чи виявили в Україні новий штам коронавірусу Omicron: Ляшко відповів

Так, для мандрівників, які провели у відповідних країнах більш як 7 днів протягом останніх 14 днів, потрібно пройти 14-денну самоізоляцію. Мова йде про такі країни:

- Південно-Африканську Республіку,

- Республіку Ботсвана,

- Зімбабве,

- Намібію,

- Королівство Лесото,

- Королівство Есватіні,

- Республіка Мозамбік.

Українці, які наразі перебувають на території зазначених країн, мають чітко дотримуватися протиепідемічних вимог, невідкладно звертатися до місцевих медичних закладів у разі появи симптомів захворювання.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу, який викликав занепокоєння Всесвітньої організації охорони здоров'я, вже виявили в Бельгії, Італії, ЧехіїВеликій Британії, Німеччині та Австралії.

Випадки зараження також зафіксували в Ізраїлі, крім того, у країні закрили кордони для іноземних громадян.