Держрегулювання цін є показником того, що в Україні існує величезне соціальне розшарування, - Чемерис

Як зауважив експерт, за допомогою державного регулювання цін, уряд намагається вийти зі складної економічної ситуації, яка сталася в країні

Фото з відкритих джерел

Держрегулювання цін є показником того, що в Україні існує величезне соціальне розшарування. Про це в ефірі "Першого Незалежного" повідомив правозахисник Володимир Чемерис.

"Всі ці заяви про державне регулювання цін на продукти, про продуктові картки – це офіційне визнання урядом того, що у нас існує величезне соціальне розшарування, що в нас величезна кількість людей зубожіла. Це було офіційне визнання того, що в нас є справді проблеми для багатьох громадян купити собі продукти. Причиною цього є всі ті ринкові реформи, які у нас під проводом МВФ тривають уже понад 30 років і саме вони призвели до цього всього", - сказав Чемерис.

Як зауважив експерт, за допомогою державного регулювання цін, уряд намагається вийти зі складної економічної ситуації, яка сталася в країні. "Тепер зрозуміли, що якимось чином треба рятувати ситуацію, бо можливий соціальний вибух", - сказав він.

Новини за темою: Уряд почне щоденний моніторинг цін на споживчі продукти

Нагадаємо, Кабінет міністрів України ввів граничний рівень надбавки на деякі продукти. До кінця дії карантину роздрібні торговці не можуть встановлювати націнку вище 10%.