ДТЕК перенесла планові ремонти електромереж у Києві та області

Із 29 грудня по 10 січня планові роботи з ремонту електромереж не проводитимуть

Міненерго ініціювало створення чорного списку покупців електрики Фото з відкритих джерел

У Києві та Київській області не будуть проводити планові роботи на електромережах із відключенням світла з 29 грудня до 10 січня. Про це повідомляють пресслужби компаній ДТЕК "Київські електромережі" та ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

"Ми коригуємо графік планових робіт на період з 29 грудня по 10 січня: планові роботи для посилення інфраструктури мереж не проводитимуться - світло для цього не відключатиметься", - йдеться в повідомленні. 

Водночас у компаніях наголосили, що аварійні бригади продовжать працювати в цілодобовому режимі, аби повертати світло в разі аварій чи негоди. 

Раніше повідомлялося, що у Києві та Київській області напередодні Нового року мали проходити планові відключення електрики у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на підстанціях і повітряних лініях. Тимчасове відключення електроенергії мало відбуватися з 13:00 до 19:00. 

Новини за темою: У Кабміні відреагували на масове відключення електроенергії у Києві та області

Нагадаємо, нещодавно міністр енергетики Герман Галущенко повідомляв, що цього опалювального сезону тарифи на електроенергію для населення змінюватися не будуть. Також він зазначив, що ціни на електроенергію в Україні сьогодні в рази менші, ніж у сусідів.