Головна святкова локація на Софійській площі буде присвячена Різдвяній дивоночі

Folk Ukraine

Загалом у Києві буде створено 14 новорічних локацій, які працюватимуть з 16 грудня

Головну ялинку країни на Софійській площі традиційно засвітять 19 грудня. На Софійській площі та на Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко. Також святкові локації облаштують у Центральному парку культури і відпочинку Києва (Маріїнський парк, естрада Міського саду).  Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

Зазначається, що цього року локацію на Софійській площі оформлять у стилістиці Різдвяної ночі, коли народився Ісус Христос.

"Основу новорічного дерева прикрасять у вигляді традиційного вертепу, який в Україні здавна було прийнято зводити до Різдва. Навколо ялинки можна буде побачити фігури Ісуса, Матері Божої, святого Йосипа, пастухів, царів, ангелів і колядників", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі. Сама новорічна ялинка буде висотою 31 метр із 10 тисячами прикрас – іграшки червоного та золотого кольорів.

Зокрема навколо новорічної ялинки будуть розміщені фотозони, майстерні, музей новорічних прикрас та сцена для виступів.

На ярмарок можна буде потрапити через чотири святкові арки із чотирма люстрами, а довкола пам'ятника Богдану Хмельницькому обладнають ковзанку.

Крім того, на Володимирському проїзді працюватимуть ярмарок із зоною фудкорту.

Загалом у Києві буде створено 14 новорічних локацій, які працюватимуть з 16 грудня.

Новини за темою: Ялинка у бісері та новий казковий персонаж на свята: Як відзначатимуть Новий рік і Різдво у Києві

Нагадаємо, раніше ми писали, що з'явився календар вихідних дні на початку 2022 року. Українці традиційно відпочиватимуть на Новий Рік та Різдво, але вихідні вийдуть з розривом. Таким чином січень розпочнеться з двох тривалих вікендів поспіль.