Канадські медики рекомендують всім, кому вже за 50, робити третю дозу COVID-вакцини

Фото з відкритих джерел

Також бустерне щеплення може бути запропоноване всім дорослим 18-49 років через 6 місяців після завершення первинного курсу вакцинації

У Канаді медики настійно рекомендують всім громаданам, кому вже за 50, робити третю дозу COVID-вакцини через пів року після другого щеплення. Про це йдеться у рекомендаціях Національного дорадчого комітет з імунізації Канади (NACI).

"NACI настійно рекомендує запропонувати певним групам населення бустерну дозу авторизованої mRNA covid-вакциною принаймні через 6 місяців після завершення первинного циклу вакцинації", - йдеться в рекомендаціях.

Новини за темою: ВООЗ схвалила третю дозу вакцин від коронавірусу

Медики настійно рекомендують включити в пріоритетні групи:

  • людей старше 50 років
  • мешканців закладів тривалої опіки
  • осіб, хто зробили щеплення тільки векторними вакцинами (AstraZeneca або Janssen)
  • жителів резервацій корінних народів
  • медичних працівників, які безпосередньо контактують з пацієнтами

Також в комітеті вважають, що третє щеплення авторизованою mRNA covid-вакциною може бути запропоноване всім дорослим 18-49 років через 6 місяців після завершення первинного курсу вакцинації з урахуванням місцевих та індивідуальних ризиків.

Раніше повідомлялося, що в Канаді вже з'явився новий штам коронавірусу "Омікрон". Міністерство охорони здоров'я країни підтвердило, що в Онтаріо були виявлені перші випадки нового штаму коронавірусу у двох осіб, які приїхали з Нігерії.