Київ у жовтій зоні карантину: У КМДА розповіли, як працюватимуть транспорт і ТРЦ

У столиці з 7 грудня почнуть діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки

Фото з відкритих джерел

Київ із 7 грудня повертається до жовтої зони адаптивного карантину. Проте, обмеження для пасажирів громадського транспорту та відвідувачів торгівельно-розважальних центрів зберігаються. Про це повідомляє офіційний сайт КМДА

"У столиці з 7 грудня почнуть діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки. Перелік обмежень встановлено Постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами). Окрім того, протоколом № 78 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА у місті встановлено додаткові обмеження", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в КМДА, в умовах жовтої зони карантину ТРЦ можна буде відвідувати тільки при наявності негативного ПЛР-тесту, зеленого сертифіката про вакцинацію або довідки про перенесений коронавірус. Виняток зроблено для осіб, які не досягли 18 років.

Скористатися громадським транспортом зможуть пасажири при наявності жовтого або зеленого COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту або документа про одужання від коронавірусу.

Контроль за дотриманням встановлених обмежень покладено на районні адміністрації столиці, Нацполіцію, Держспоживслужбу та комунальне підприємство "Муніципальна варта".

Новини за темою: В Україні з 6 грудня змінюється робота шкіл у жовтій зоні карантину

Нагадаємо, станом на ранок 6 грудня в Україні розширилася жовта зона адаптивного карантину до п'яти областей, а помаранчевий рівень встановлений лише в одному регіоні.