Легалізація медичного канабісу: У МОЗ сказали, коли внесуть законопроєкт до Ради

Фото з відкритих джерел

Система контролю за нарковмісними препаратами в нашій країні вже давно й ефективно працює, а з 2022 року вона буде ще й удосконалена

У Міністерстві охорони здоров'я розробили проєкт закону про обіг медичної марихуани. До Ради він буде внесений найближчими місяцями. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на слова першого заступника міністра охорони здоров'я Олександра Комаріда.

За його словами, система контролю за нарковмісними препаратами в нашій країні вже давно й ефективно працює, а з 2022 року вона буде ще й удосконалена.

"Ми плануємо подати його (законопроєкт, - ред.) якомога швидше на розгляд Верховної Ради, в першому кварталі 2022 року - так точно. Затягувати з цим ми не маємо наміру. Ми цей законопроєкт запустили в роботу не заради процесу, а заради результату. І ми зробимо все необхідне, щоб його досягти", - зазначив Комаріда.

Новини за темою: В Україні частково легалізували використання медичного канабісу

Нагадаємо, у липні 2021 року Верховна Рада України провалила голосування за законопроєкт № 5596 про легалізацію медичного канабісу. Документ підтримали 184 народні депутати.

Законопроєкт пропонував дозволити діяльність підприємств із культивування лікарських конопель після отримання відповідної ліцензії. Також він передбачав створення уповноваженого органу з контролю у сфері обігу медичного канабісу.