Лікарня виявилася концтабором для Саакашвілі, - мати експрезидента Грузії

Як заявила мати Саакашвілі, він пройшов через тортури, перебуваючи у пенітенціарному медичному закладі

фото з відкритих джерел

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі під час перебування у лікарні пройшов через справжні тортури. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" розповіла мати Саакашвілі Гіулі Аласанія.

"Виглядає він погано. Це природно, ви ж знаєте, що людина голодувала 50 днів. Після цього голодування його викрали з в'язниці, яка знаходиться в місті Руставі, і обманом перевезли до іншої в'язниці, яка виявилася справжнім концентраційним табором. Він не хотів виходити з машини, тому що без його дозволу вони не мали права це робити. Але загалом вони його витягли з машини, вони його били. Людина пройшла через тортури", - сказала вона.

За словами Аласанії, Саакашвілі "9 чи 10 днів провів у концентраційному таборі, який називався лікарнею чомусь".

"Ніякої лікарні там не було. Але за активного втручання міжнародних сил та української сторони вони були зобов'язані перевезти до іншої лікарні, яка розміщується в місті Горі. Це військовий госпіталь, який мій син будував свого часу. І він досі там перебуває ", - сказала вона.

Новини за темою: У Грузії порушили кримінальну справу проти адвоката Саакашвілі

Нагадаємо, 1 жовтня експрезидента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Пізніше Саакашвілі перевели з виправної колонії до пенітенціарного медичного закладу. 

Згодом стало відомо, що у Саакашвілі виявили ураження мозку. Його транспортували до військового госпіталю внаслідок погіршення самопочуття. Політик припинив голодування після переведення.