Міноборони підвищило зарплати військовим льотчикам

У середньому виплати для кожного фахівця зростуть на 10-16 тис. грн

Військові льотчики

Наказом міністра оборони Олексія Резнікова в рамках першого етапу підвищення грошового забезпечення у Збройних Силах України у 2022 році збільшено виплати військовим льотчикам. Про це повідомляє пресслужба Міноборони. 

Зазначається, що загалом протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців буде скеровано 251 млн грн. У середньому виплати для кожного фахівця зростуть на 10-16 тис. грн. Підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня 2022 року.

"Розвиток військової авіації і ППО – це один з наших пріоритетів. Бойова авіація – це в першу чергу люди. Це фахівці високої кваліфікації, в підготовку яких держава інвестує значні ресурси. Я вже відзначав, що минулого року нам вдалося на 2,5 млрд грн збільшити бюджет Міноборони. І ці кошти будуть спрямовані на перший етап підвищення грошового забезпечення для низки категорій військових. Ми вже підвищили виплати для практикуючих медиків", – розповів Резніков.

Новини за темою: В Україні планують підвищити зарплату чиновникам: Уряд отримав проєкт постанови

"Пілоти у Збройних Силах з 1 січня також будуть отримувати конкурентні виплати не тільки в середньому по економіці, але й співставні з колегами в інших відомствах сектору національного безпеки та оборони. До кінця січня будуть ще рішення у цій сфері. Наша мета – протягом року поступово підготуватися до синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення" – зауважив міністр. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову про підвищення зарплат медикам. Відтепер лікарі зароблятимуть не менше ніж 20 000 гривень на місяць.

Також нещодавно міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський анонсував підвищення зарплат правоохоронцям з лютого 2022 року. Очільник МВС зауважив, що підвищення виплат стосується не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.