Монастирський пропонує АРМА та двом міністерствам взяти "Межигір’я" під охорону

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський Фото з відкритих джерел

Також пропонується, щоб АРМА за результатами проведеної роботи поінформувало Кабінет міністрів

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський запропонував під час засідання уряду ухвалити протокольне рішення щодо охорони урядової резиденції "Межигір’я". Про це повідомляє "Укрінформ".

"Пропоную ухвалити протокольне рішення щодо охорони урядової резиденції "Межигір’я", а саме – АРМА разом з Мінфіном і МВС у межах компетенції та відповідно до законодавства у тижневий строк опрацювати питання та вжити заходів, спрямованих на забезпечення охорони урядової резиденції "Межигір’я", - поінформував Монастирський.

За словами очільника МВС, також пропонується, щоб АРМА за результатами проведеної роботи поінформувало Кабінет міністрів. Зі свого боку прем’єр-міністр України Денис Шмигаль попросив секретаріат Кабміну внести це протокольне рішення до протоколу засідання уряду.

Раніше АРМА заявляло про неможливість оголосити конкурс на управління "Межигір’ям", доки не отримає всіх активів резиденції.

Новини за темою: Межигір'я 2.0: Чим закінчиться історія з виселенням із держдач?

Нагадаємо, в кінці грудня 2021 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила розслідування у справі "Межигір'я". У відомстві додали, що на сьогодні матеріали кримінального провадження відкриті фігурантам та їхнім захисникам для ознайомлення. Після цього до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) буде направлено обвинувальний акт для розгляду справи по суті.