МОЗ планує організувати в селах масштабну вакцинацію від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Планується запустити роботу близько 800 мобільних бригад

Міністерство охорони здоров’я України планує організувати в селах роботу близько 800 мобільних бригад для вакцинації населення від коронавірусу. Про це повідомив Офіс президента.

За словами віцепрем'єр-міністра ‒ міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак" працюють пункти тестування та щеплення, на КПВВ "Станиця Луганська" – тільки тестування.

Як відомо, на селекторній нараді за участі президента обговорили також комплекс заходів для підвищення заробітних плат медпрацівникам.

Новини за темою: В Україні проти COVID-19 вакцинувалися 48% населення, - МОЗ

Нагадаємо, що в Україні за минулу добу, 9 січня, вакцинували проти коронавірусу 20 376 людей.

Загалом від початку вакцинальної кампанії прищеплено 28 820 343 людини, з них отримали першу дозу – 14 813 184 людини, отримали дві дози – 13 980 473 людини, отримали додаткову дозу – 6224 людини, бустерну дозу – 20 462 людини.

Також президент України Володимир Зеленський під час селекторної наради поставив Кабінету міністрів завдання підготувати окрему програму виплати тисячі гривень у межах програми "єПідтримка" для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.