МВС пропонує в "законсервованих" колоніях розміщувати біженців

Заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян LB.ua

За словами заступниці міністра внутрішніх справ України Мері Акопян, ДМС потрібно розширити свої можливості з точки зору розміщення біженців

У Міністерстві внутрішніх справ наразі вважають колонії, які не використовуються або є законсервованими, одним з імовірних варіантів для розміщування там надалі біженців. Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян в інтерв’ю Lb.ua.

Вона зазначила, що Державній міграційній службі потрібно розширити свої можливості з точки зору розміщення біженців – нових локацій.

"Ми їх намагаємося знайти, щоб у кризових ситуаціях мати додаткові місця, де можна буде приймати і розміщувати шукачів притулку. Наразі цих місць не вистачає. Ми опрацьовували різні варіанти, і колонії, які зараз не використовуються або є законсервованими, були однією з вірогідних опцій на перспективу", - сказала Акопян.

Окремо вона уточнила, говорячи про афганських біженців, які переїздили до України після виходу сил НАТО з цієї країни, що більшість цих людей поїхали до інших держав, і чимало з них представляли різні закордонні організації.

"Та невелика кількість, яка залишилася в Україні, перебуває на контролі Міграційної служби", - поінформувала Акопян.

Новини за темою: Стало відомо, скільки біженців Україна прийняла у 2021 році

Нагадаємо, раніше заява експерта із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільcа Шміда щодо можливості залучити Україну до розв'язання проблеми біженців на кордоні з Білоруссю та розмістити мігрантів на території України, викликала великий резонанс, заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник. Ця тема, зокрема, обговорювалася на засіданні РНБО.