Найпопулярнішим видом дозвілля у 2021 році був перегляд фільмів та серіалів, - соцопитування

Фото з відкритих джерел

Соціологи прийшли до висновку, що чим вищий дохід респондентів, тим різноманітніші у них види дозвілля та їх частота

За даними соціологів, українці найбільше дивилися фільми й серіали, готували улюблені страви, а також читали чи слухали книги й ходили у гості. Про це свідчать дані опитування групи "Рейтинг".

Зокрема, 18% та 36% опитаних дуже часто та часто дивилися фільми, а 11% і 26% — серіали.

Приготування улюблених страв як дуже частий вид дозвілля назвали 19% респондентів, частий — 31%.

Також популярним видом дозвілля було читання чи прослуховування книг та відвідування гостей.

Крім того, близько 40% порівняно часто споживали алкоголь (20% не робили цього), третина займалися фізичними тренуваннями, фітнесом (стільки ж не робили цього), натомість йогою займалися лише 4%, це найменш популярне хобі серед опитаних.

При цьому чверть часто переглядали спортивні матчі чи поєдинки, ще близько 5% – робили ставки на спорт.

Соціологи прийшли до висновку: чим вищий дохід респондентів, тим різноманітніші у них види дозвілля та їх частота.

Молодь частіше грає в ігри, займається спортом, ходить в кафе і ресторани. Водночас читають та ходять до церкви частіше старші.

А от за гендерним розподілом — жінки, порівняно з чоловіками, частіше дивились фільми, серіали, займались музикою, духовними практиками, читали книги, ходили в церкву.

Водночас чоловіки частіше дивилися спортивні матчі та поєдинки, грали в комп’ютерні ігри, рибалили, ходили в туристичні походи, робили ставки на спорт та споживали алкоголь.

Новини за темою: Найкращі фільми 2021 року: Які стрічки здобули нагороди "Оскар", "Золотий глобус" і премію Європейської кіноакадемії

Нагадаємо, вже 5,5 млн українців скористалися пропозицією отримати виплати за повну вакцинацію проти COVID-19.

Як заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, державна програма "єПідтримка" з виплати 1 тисячі гривень громадянам України, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19, є ефективною практикою стимулювання і заохочення вакцинуватися і стимулює людей користуватися культурними послугами.