Неповнолітні зможуть отримати тисячу за вакцинацію: Президент доручив Кабміну розробити програму

Українські громадяни віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, також отримають кошти

Фото з відкритих джерел

У 2022 році неповнолітні громадяни України зможуть отримати тисячу гривень за повну вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомили в Офісі президента. 

"Президент України Володимир Зеленський під час селекторної наради поставив Кабінету міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тис. грн у межах програми "єПідтримка" для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з другої половини січня 2022 року українці віком від 60 років зможуть купити ліки на тисячу гривень за вакцинацію. Наразі Міністерство цифрової трансформації працює над тим, щоб не було зловживань під час онлайн-покупок ліків. 

Нагадаємо, українці, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу та оформили віртуальну картку "єПідтримка", можуть отримати пластиковий варіант. "Альфа-Банк" та "Монобанк" вже почали видавати такі картки. 

Новини за темою: На що українці витрачають "вакцинальну тисячу": Рейтинг

Нещодавно у Національному агентстві з питань запобігання корупції відповіли, чи потрібно декларувати "ковідну тисячу", яку виплачують українцям за проходження повного курсу вакцинації від COVID-19.