Невакцинованих від COVID-19 дітей можуть не допустити в дитсадок, - експерт

Як зазначив експерт, головне, щоб вакцина дійсно пройшла всі клінічні випробування, аби не завдати дітям шкоди

Вакцинація дітей. Фото: telegraf.in.ua

Невакцинованих від COVID-19 дітей можуть не допустити в школу чи дитсадок. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив експерт з держуправління Роман Головін.

"Я не виключаю, що дітей, які не пройдуть вакцинацію, можуть не допускати чи в дитячий садок, чи в школу. Головне це те, щоб ту вакцину, яку будуть застосовувати для дітей, щоб вона вже дійсно пройшла всі клінічні випробування, аби не завдати дітям шкоди в цьому плані", - сказав Головін.

Новини за темою: COVID-вакцинація дітей наразі менш актуальна, спочатку треба щепити групи ризику, - ВООЗ

Нагадаємо, нещодавно головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що в Україні з квітня можуть почати вакцинувати від коронавірусу дітей віком від п’яти років. Наразі в Україні дозволено вакцинувати від ковіду дітей від 12 років. Кузін наголосив, що щеплення дітей роблять лише за бажанням батьків. 

Також нещодавно Міністерство охорони здоровʼя заявляло, що нещеплених вчасно від поліомієліту дітей провакцинують до кінця січня. Невакцинованих дітей спочатку щеплять інактивованою поліовакциною, а потім проведуть три додаткові тури імунізації оральною вакциною.