Нова хвиля коронавірусу в Україні може початися наприкінці січня, - Ляшко

За словами глави МОЗ, у ситуації з коронавірусом важко щось спрогнозувати, оскільки збудник інфекції постійно порушує всі передбачення

Українська правда

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко прогнозує, що нова хвиля COVID-19 може прийти до України вже наприкінці січня, якщо не втрутяться нові мутації і цього не станеться ще раніше. Про це він сказав в інтерв'ю ВВС.

"Нову хвилю можна очікувати до кінця січня - лютого - березня. Якщо жодні інші мутації не приведуть до іншого. У якомусь цьому часовому проміжку буде значний підйом захворюваності", - сказав він.

За словами Ляшка, у ситуації з коронавірусом важко щось спрогнозувати, оскільки збудник інфекції постійно порушує всі передбачення.

"Навіть по цій хвилі були очікування на середину листопада, а серйозний стрибок (захворюваності, - ред.) пройшов в середині жовтня", - зауважив міністр.

 
Нагадаємо, нещодавно керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганіченко заявив, що станом на кінець листопада Україна почала проходити пік нинішньої хвилі COVID-19. Зокрема, за тиждень в лікарнях кількість госпіталізованих знизилася на 14%.