Новий альбом АВВА б'є всі світові рекорди з продажу вінілу

Фото з відкритих джерел

За перший тиждень продажів було придбано 30 тисяч копій платівки

У 2021 році продажі вінілових платівок у Великій Британії поб'ють 30-річні рекорди. Це пов'язано з попитом на нові альбоми шведського квартету ABBA та британської співачки Адель. Про це йдеться на сайті Британської асоціації виробників фонограм (BPI).

Так, з початку року було продано понад 5 мільйонів платівок. І це на 8% більше, ніж минулого року.

Цьогорічним лідером продажів став перший за 40 років альбом ABBA "Voyage", його за перший тиждень придбали 30 тисяч копій. Ця цифра перевищила продаж усіх вінілових альбомів у 21-му столітті.

Також серед лідерів нові альбоми Адель та Еда Ширана і перевидана через 15 років після прем'єри платівка Емі Вайнгауз "Back To Black" і альбом 1977 року "Rumours" класиків року - гурту Fleetwood Mac.

Новини за темою: Топ подій 2021 року у сфері розваг: Нова "Матриця", спецепізоди "Друзів" і "Гаррі Поттера" та повернення Керрі Бредшоу і Адель
Нагадаємо, в Австралії музичний альбом, що повністю складається зі звуків птахів, які перебувають під загрозою зникнення, дебютував у пʼятірці найкращих музичних чартів країни — Aria, обійшовши платівки Abba та The Weeknd.