НСЖУ закликає медіа посилити підтримку української армії

НСЖУ

Національна спілка журналістів України, як і в попередні роки, долучається до інформаційних заходів українських медіа

Національна спілка журналістів України в умовах ескалації напруги з боку Росії закликає всю журналістську спільноту до посилення інформаційної підтримки захисників і захисниць України та їхніх сімей та підвищення стійкості проти дезінформації. Про це повідомляється на сайті НСЖУ.

"У розв’язаній гібридній війні проти народу України Російська Федерація, крім активних "військових маневрів" у прикордонні з накопиченням там живої сили, важкого озброєння та бойової техніки, розгортає широку пропагандистську кампанію. Серед іншого її мета – покласти на Україну провину за ескалацію збройного конфлікту. За цим військовим демаршем і поширюваними Москвою фейками стоять непомірні імперські амбіції нинішньої верхівки Кремля", - йдеться в повідомленні.

У НСЖУ закликають протиставити пропаганді патріотичну позицію, згуртованість у підтримці української армії, стійкість до будь-яких інформаційних "вкидів", фейків, дезінформації та пропаганди.

"Національна спілка журналістів України, як і в попередні роки, долучається до інформаційних заходів українських медіа і благодійних акцій патріотичного спрямування партнерських журналістських організацій. У своїх щорічних творчих конкурсах заохочує авторів найкращих публікацій про захисників і захисниць України", - зазначили у спілці.

Новини за темою: Пропаганда, дезінформація та війна: Зеленський розповів, за допомогою чого Росія блокує реформи в Україні

Нагадаємо, делегації понад 30 країн-членів Організації Об’єднаних Націй звинуватили Росію в поширенні дезінформації про сусідні країни. Про це йдеться у спільній заяві держав, серед яких Україна, Канада, Франція, Німеччина, Польща, Велика Британія, США, ЄС та інші.

Згодом, 28 грудня 2021 року, президент Володимир Зеленський затвердив Стратегію інформаційної безпеки України. Документ визначає стратегічні цілі та напрями для забезпечення інформаційної безпеки України. Таких цілей загалом сім.