Олег Мажуго: Зібрано понад 30 тисяч підписів проти підвищення тарифів та перейменування населених пунктів

ОПЗЖ

За ініціативою Олега Мажуго, керівника молодіжного крила ОПЗЖ в Луганській області, триває збір підписів жителів регіону проти підвищення тарифів і перейменування населених пунктів. Вже зібрано понад 30 тисяч підписів.

"Для багатьох жителів Луганської області комунальні тарифи - непідйомні, і люди не в змозі їх оплачувати. Що вже говорити, про платіжки, які прийдуть з початком опалювального сезону?! З таким тарифним навантаженням обсяг заборгованості за комунальні послуги зростатиме, що призведе до колапсу всієї енергосистеми. Але найстрашніше, що все це відбувається при повному потуранні влади", – зазначив він.

За словами Олега Мажуго, замість того щоб вирішувати гострі для країни питання, влада займається перейменуванням населених пунктів і робить це, навіть не запитавши думки жителів.

"До нас у громадські приймальні, при особистих зустрічах зверталися люди, яких обурює така політика. Для того, щоб звернути увагу на життя людей на місцях, змусити владу вирішувати їхні проблеми, молодіжне крило ОПЗЖ ініціювало збір підписів. Кожен день в намети до нас приходять люди, які підтримують нашу ініціативу. І кількість тих, хто підписав зростає з кожним днем", - зазначив Олег Мажуго.