Оприлюднили топ-10 новорічних ялинок України

До списку увійшли головні прикраси Києва, Львова, Дніпра, Одеси тощо

Державне агентство розвитку туризму України склало топ-10 новорічних ялинок України і запропонувало проголосувати та обрати найкращу. Про це йдеться в офіційному Telegram-каналі відомства.

"У ці дні новорічна ялинка – головна прикраса українських міст. "ДАРТ" вирішив скласти свій топ найкрасивіших ялинок країни. Надихайтеся новорічним настроєм та голосуйте за ту, до якої плануєте свою мандрівку. Вибираймо найкращу! Голосуємо тут", - йдеться в публікації.

Так, топ ялинок Держтуризму виглядає наступним чином:

Київ

Цього року столицю прикрашає штучна ялинка 31 метр заввишки. Вона оздоблена 20-ма тисячами кульок червоного та золотого кольорів.

Львів

У місті Лева встановили живу 17-метрову ялинку, яку місту подарував 85-річний Василь Козленко – це дерево росло у нього на подвір'ї 35 років. Традиційна локація – на площі перед Оперою.

Новини за темою: На Рівненщині вітер звалив новорічну ялинку

Дніпро

Головна ялинка Дніпра – штучна, заввишки 20 метрів і, мабуть, найдорожча в Україні, адже на її встановлення та прикрашання з бюджету міста витратили 12,5 мільйона гривень. Ялинку встановили на Європейській площі та прикрасили прозорими і золотистими кулями.

Одеса

Цієї зими Думську площу Одеси і головну ялинку міста прикрасили святковою ілюмінацією в морському стилі. На неї витратили більше ніж 2,5 млн грн з громадського бюджету.

Луцьк

Головна ялинка Волині, мабуть, найоригінальніша з-поміж усіх в Україні. Адже тут у святкову ілюмінацію традиційно вбирають відразу тріо ялинок, які ростуть поруч. На них цього року повісили 150 іграшок і понад 200 гірлянд.

Новини за темою: В Одеській області спорудили триметрову новорічну ялинку з монет. Фото

Вінниця

Цього року 28-метрова вінницька ялинка має нові іграшки та ілюмінацію. Дерево прикрасили великими бурульками та великими 3D-кулями, які світяться, а також квітами золотавого, срібного й синього кольорів.

Ужгород

На цьогорічні свята міськрада придбала нову штучну 18-метрову ялинку. Вартість обновки обійшлася місту у трохи менше ніж мільйон гривень.

Херсон

Головна ялинка міста, яку також можна вважати і головною українською ялинкою окупованого Кримського півострова, заввишки 18 метрів.

Запоріжжя

Як майже у всіх містах України, тут святкове дерево – штучне. Але не менш красиве. Цього року ялинку, яка височіє на 22 метри, оформили у європейському стилі, витративши на нові іграшки та гірлянди близько 2 млн грн.

Харків

Головна новорічна ялинка Харкова є однією з найвищих в Україні – 40 з половиною метрів. Зібрана вона з окремих деталей та підсвічена світлодіодними лампами.

Новини за темою: Мінус 5 млн грн: Центральний вокзал Києва залишився без ялинки

Як повідомлялося раніше, у Маріуполі через сильний вітер впала новорічна ялинка. Це далеко не перший випадок за останні тижні. Подібний випадок стався і в Лебедині Сумської області.