Пенсії в Україні нижчі за прожитковий мінімум, "вакцинальна тисяча" нікого не врятує, - Синельников

Як зазначив експерт, Україна – це соціальна держава, яка має гарантувати якісні соціальні умови життя для населення

Руслан Синельников скріншот

Українські пенсіонери опинилися за межею бідності, тому тисяча за вакцинацію від держави не врятує ситуацію. Про це в ефірі "Першого Незалежного" повідомив політолог Руслан Синельников.

"Коли в країні пенсія нижче прожиткового мінімуму, то це означає, що кожний пенсіонер повинен отримати до прожиткового мінімуму кошти, і це не тисяча гривень. Коли пенсіонери отримують до двох тисяч гривень, а в нас прожитковий мінімум має бути хоча би п’ять, відповідно цим пенсіонерам потрібно, знаєте, не манити їх тисячею в якомусь мобільному додатку, а їм треба дати мінімум пенсію", - повідомив Синельников.

Як зазначив експерт, Україна - це соціальна держава, яка має гарантувати якісні соціальні умови життя для населення. "Це і харчування, і медичне забезпечення, і доступна освіта, і проживання, і тарифи... Нас ще залякують тим, що газ, якщо здорожчає, то тепло і всі решта витрат просто здорожчають, а тепер ще й харчі здорожчають", - розповів він.

Новини за темою: Як зростатимуть в Україні пенсії у 2022 році: дати та суми підвищень

Нагадаємо, з 19 грудня в Україні стартував прийом заявок від повністю вакцинованих проти COVID-19 громадян на отримання тисячі гривень. А з другої половини січня 2022 року українці віком від 60 років зможуть купити ліки на тисячу гривень за вакцинацію